Hlavná strana > Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Dodanie tovaru

Dostatočne veľké skladové zásoby nám umožňujú vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov v čo najkratšom čase. Akýkoľvek objednaný tovar dodávame na Slovensko do 48 hodin prostredníctvom prepravnej služby PPL.

Cena prepravy

Dopravné za dopravu tovaru do hodnoty 196,– EUR je 6,90 EUR. U objednávok v hodnote vyššej ako 196,– EUR je doprava zdarma.

Platobné podmienky

Pri prvej objednávke u nových zákazníkov vyžadujeme platbu vopred, v hotovosti, alebo zasielame tovar na dobierku. Pri ďaľších odberoch zasielame tovar s faktúrou so 14-dennou splatnosťou, ak nie je dohodnuté inak. Zákazníkom zo Slovenska naviac ponúkame platbu priamo na náš slovenský účet, aby sa nemuseli zaťažovať zahraničnou platbou.

Ceny

Všetky ceny sú uvádzané bez DPH. Dodávateľ si vyhradzuje právo ceny meniť bez predchádzajúceho upozornenia zverejnením nového cenníku.

Záruka

Na tovar značiek Brother a Dymo poskytujeme ako jediný na trhu predĺženú záruku v dĺžke 5-tich rokov. Na ostatný sortiment je záruka 2 roky. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie alebo závady, ktoré boli spôsobené nevhodným zaobchádzaním vybočujúcim popisu v návode na obsluhu.

Reklamácia

Dodávateľ si vyhradzuje právo odborne posúdiť oprávnenosť reklamácie. Pri reklamácii je nutné priložiť platný záručný list. Doporučujeme najskôr reklamáciu vopred telefonicky prerokovať.


<- Späť na hlavnú stranu

 
  © 2005-2019 Ivasoft Brno